Aktualności
- 12 kwietnia 2023

„Każdy koniec daje szansę na nowy początek…”

„Każdy koniec daje szansę na nowy początek…”

 

Po 25 latach pełnienia funkcji dyrektora „Tęczowego Domu” Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Ełku, Siostra Maria Dębowska przekazała swoje zadania młodszemu pokoleniu. 12 kwietnia 2023 dyrektorem „Tęczowego Domu” została Siostra Benedetta Anna Górska. Siostra Maria będzie ją wspierać na stanowisku wicedyrektora.

Siostrze Marii Dębowskiej dziękujemy za 25 lat ofiarnej pracy na rzecz naszych mieszkańców. Jesteśmy wdzięczni za kierowanie Domem, jego rozbudowę i rozwój oraz trud włożony w realizacje wszystkich założonych celów. Profesjonalizm, odpowiedzialność i życzliwość to cechy, dzięki którym, Siostra Maria sprawnie zarządzała zarówno pracownikami jak i nawiązywała nowe relacje dla dobra Domu. Dziękujemy za włożone serce!

Siostra Benedetta to rodowita ełczanka. Jako katechetka towarzyszyła dzieciom, młodzieży i ich rodzicom w pasjonującej przygodzie szukania Boga i odkrywania Jego działania. Przez ostatni rok poznawała „Tęczowy Dom” „od kuchni” – dosłownie i w przenośni. Sercu Maryi, które czuwa nad mieszkańcami, pracownikami i siostrami oddaje każdego kto mieszka, pracuje i otacza przyjaźnią nasz Dom.

Życzymy Siostrze udanych inicjatyw i trafnych decyzji! Sił i energii w opiece nad naszymi mieszkańcami i owocnej współpracy z pracownikami!

Niech wszystkie działania będą powodem radości i tak jak mówi benedyktyńskie zawołanie: Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony!

 

Darowizna na rzecz naszej TĘCZOWEJ FUNDACJI